Trelleborgs FF
Östervångsvägen Vångavallen
231 55 Trelleborg
Telefon kansli: 0410-577 80
E-post: info@tff.m.se
Bankgiro: 692-3783

Kanslitider: Helgfri vardag 08:00-16:00
Klubbdirektör
Mattias Kronvall
mattias.kronvall@tff.m.se
0410-577 80
0709–18 83 20

Styrelse

Ordförande
Torbjörn Jönsson
tojo@cmm-group.se
Vice Ordförande
Johan Schubert

Övriga styrelseledamöter
Bo Andersson
Katarina Ivholt
Pia Jönsson
Lotta Berséus
Thomas Svensson

Fotbollskommitté

Kontaktperson
Bo Andersson
bot.andersson@hotmail.se

Kontor

Administrativ chef
Hans Torsmar
hans.torsmar@tff.m.se
0733-24 83 83
Biljetter & årskort
Specifika frågor kring biljetter och årskort:
biljett@tff.m.se
Medlem
Specifika frågor kring medlemskap:
medlem@tff.m.se
Säkerhetsansvarig
Cile Skoog
cile@tff.m.se
Samhällsengagemang & Värdegrundsansvarig
Stefan Jönsson
stefan.jonsson@tff.m.se
0709-37 47 21
Klubbmedia
Emanuel Ragnar
emanuel.ragnar@tff.m.se
Björn Sandberg
bjorn.sandberg@tff.m.se

Sport

Sportchef Herr / Akademi 15-19 år
Salif Camara Jönsson
salif.camarajonsson@tff.m.se
Sportslig koordinator Dam
Johan Bauer
sejbr@hotmail.com
Utvecklingschef
Alexander Tengryd
alexander.tengryd@tff.m.se
Sportchef 5-14 år
Martin Biärsjö
martin.biarsjo@tff.m.se
Materialansvarig
Lars Olsson
lars.olsson@tff.m.se
0701-47 46 97
Undomskoordinator 5-9 år
Leif Andersson
Leif.Andersson@mvbab.se
Ungdomsverksamhet allmänna frågor
tffakademi@tff.m.se
tffungdom@tff.m.se
Ansvarig eSport
Martin Biärsjö
Mika Loimi
esport@tff.m.se
Övriga kontaktuppgifter ungdom
Besök ungdomsportalen och välj ditt lag och kontakt