Trelleborgs FF
Östervångsvägen Vångavallen
231 55 Trelleborg
Telefon kansli: 0410-577 80
Fax kansli: 0410-131 25
Kanslitider: 08:00-16:00 (lunch 12:00-13:00)
E-post: info@tff.m.se
Bankgiro: 692-3783
Klubbdirektör/sport/ekonomi
Mattias Kronvall
mattias.kronvall@tff.m.se
0410-577 80
0709–18 83 20

Styrelse

Ordförande
Torbjörn Jönsson
torbjorn.jonsson@bca.se
Övriga ledamöter
Bo Andersson
Timothy Walentynowicz
Katarina Ivholt
Johan Schubert
Martin Ganslandt
Evenemangsansvarig
Peter Kronström
peter.kronstrom@tff.m.se
0410-577 84
0701-83 27 02
Försäljningschef
Hasse Mattisson
hasse.mattisson@tff.m.se
0733-16 64 80
Kommunikationsansvarig/ansvarig biljetter och ackrediteringar
Lotta Berséus
lotta.berseus@tff.m.se
0707-20 34 88
Säkerhetsansvarig
Cile Skoog
cile@tff.m.se
Samhällsengagemang
Kristian Haynes
kristian.haynes@tff.m.se
0703-20 22 44
Huvudtränare
Patrick Winqvist
patrick.winqvist@tff.m.se
Intendent
Lars Olsson
lars.olsson@tff.m.se
0701-47 46 97
Webbredaktörer
Jacob Cronhag
jacob.cronhag@tff.m.se

Björn Sandberg
bjorn.sandberg@tff.m.se
Supporter Liaison Officer (SLO)
Ulf Ekstrand
ulf.ekstrand@tff.m.se
Fotbollskommitté
Kontaktperson: Bo Andersson
bot.andersson@hotmail.se
0733-97 40 49
Krister Törnkvist
Mikael Svensson
Anders Friberg
Claes Olsson
Jan-Christer Nilsson
Rickard Nilsson
Guy Nordin
Damlag
Kontaktperson: Mats Nielsen
mats.nielsen@telia.com
0705-27 89 39
Ungdomsverksamhet
Sportchef ungdom
Kristian Haynes
kristian.haynes@tff.m.se
0703-20 22 44
Undomskoordinator 15-19 år
Andreas Green
andreas.green@hotmail.com
0709-72 17 76 U19

Undomskoordinator 10-14 år
Jimmi Olsson
jimmi.olsson@tff.m.se
0708-14 64 25

Undomskoordinator 5-9 år
Leif Andersson
Leif.Andersson@mvbab.se
0730-78 81 11

Övriga kontaktuppgifter
Besök ungdomsportalen och välj ditt lag och kontakt

Evenemangskommitté
Kontaktperson: Peter Kronström
peter.kronstrom@tff.m.se
0701-83 27 02

Mats Cronhag
Tomas Johansson
Lars Ohlsson
Åke Liljeberg
Niklas Olejnik
Christel Holmberg
Kent Öjvindsson
Linda Ziethén