Trelleborgs FF
Östervångsvägen Vångavallen
231 55 Trelleborg
Telefon kansli: 0410-577 80
E-post: info@tff.m.se
Bankgiro: 692-3783

Kanslitider: Helgfri vardag 08:00-16:00 (lunch 12:00-13:00)
Tider för försäljning av årskort och biljetter: Onsdagar 12:00-16:00.
Klubbdirektör
Mattias Kronvall
mattias.kronvall@tff.m.se
0410-577 80
0709–18 83 20

Styrelse

Ordförande
Torbjörn Jönsson
torbjorn.jonsson@bca.se
Övriga ledamöter
Bo Andersson
Timothy Walentynowicz
Katarina Ivholt
Johan Schubert
Martin Ganslandt

Fotbollskommitté

Kontaktperson
Bo Andersson
bot.andersson@hotmail.se
Övriga
Krister Törnkvist
Mikael Svensson
Claes Olsson
Jan-Christer Nilsson
Rickard Nilsson
Guy Nordin

Evenemangskommitté

Kontaktperson
Peter Kronström
peter.kronstrom@tff.m.se
Övriga

Kontor

Evenemangsansvarig
Peter Kronström
peter.kronstrom@tff.m.se
0410-577 84
0701-83 27 02
Försäljningsansvarig
Hasse Mattisson
hasse.mattisson@tff.m.se
0733-16 64 80
Kommunikationsansvarig
Lotta Berséus
lotta.berseus@tff.m.se
0707-20 34 88
Biljetter och årskort
Specifika frågor kring biljetter och årskort:
biljett@tff.m.se
Säkerhetsansvarig
Cile Skoog
cile@tff.m.se
Samhällsengagemang
Kristian Haynes
kristian.haynes@tff.m.se
0703-20 22 44
Jämställdhetsansvarig
Stefan Jönsson
stefan.jonsson@tff.m.se
070-937 47 21
Webbredaktörer
Jacob Cronhag
jacob.cronhag@tff.m.se

Björn Sandberg
bjorn.sandberg@tff.m.se
Supporter Liaison Officer (SLO)
Ulf Ekstrand
ulf.ekstrand@tff.m.se

Sport

Manager herrlag
Peter Swärdh
peter.swardh@tff.m.se
0736-87 94 27
Huvudtränare damlag
Hans Malmgren
hansmalmgren@hotmail.com
070-854 01 11
Intendent
Lars Olsson
lars.olsson@tff.m.se
0701-47 46 97
Ungdomsverksamhet allmänna frågor
tffungdom@tff.m.se
Ungdomsansvarig
Andreas Green
andreas.green@tff.m.se
0709-72 17 76
Undomskoordinator 5-9 år
Leif Andersson
Leif.Andersson@mvbab.se
Övriga kontaktuppgifter ungdom
Besök ungdomsportalen och välj ditt lag och kontakt