Trelleborgs FF
Östervångsvägen Vångavallen
231 55 Trelleborg
Telefon kansli: 0410-577 80
E-post: info@tff.m.se
Bankgiro: 692-3783

Kanslitider: Helgfri vardag 08:00-16:00 (lunch 12:00-13:00)
Särskilda öppettider: Den 10-12:e december har TFF:s kansli begränsade öppettider.
Öppettider för årskortsförsäljning: Vecka 50: onsdag 13-15, torsdag 16-18. Vecka 51, mån-tors 15-18
Klubbdirektör/sport/ekonomi
Mattias Kronvall
mattias.kronvall@tff.m.se
0410-577 80
0709–18 83 20

Styrelse

Ordförande
Torbjörn Jönsson
torbjorn.jonsson@bca.se
Övriga ledamöter
Bo Andersson
Timothy Walentynowicz
Katarina Ivholt
Johan Schubert
Martin Ganslandt

Fotbollskommitté

Kontaktperson
Bo Andersson
bot.andersson@hotmail.se
Övriga
Krister Törnkvist
Mikael Svensson
Anders Friberg
Claes Olsson
Jan-Christer Nilsson
Rickard Nilsson
Guy Nordin
Evenemangsansvarig
Peter Kronström
peter.kronstrom@tff.m.se
0410-577 84
0701-83 27 02
Försäljningsansvarig
Hasse Mattisson
hasse.mattisson@tff.m.se
0733-16 64 80
Kommunikationsansvarig/ansvarig biljetter och ackrediteringar
Lotta Berséus
lotta.berseus@tff.m.se
0707-20 34 88
Säkerhetsansvarig
Cile Skoog
cile@tff.m.se
Samhällsengagemang
Kristian Haynes
kristian.haynes@tff.m.se
0703-20 22 44
Huvudtränare herrlag
Kristian Haynes
kristian.haynes@tff.m.se
0703-20 22 44
Huvudtränare damlag
Hans Malmgren
hansmalmgren@hotmail.com
Telefon: 070-854 01 11
Intendent
Lars Olsson
lars.olsson@tff.m.se
0701-47 46 97
Webbredaktörer
Jacob Cronhag
jacob.cronhag@tff.m.se

Björn Sandberg
bjorn.sandberg@tff.m.se
Supporter Liaison Officer (SLO)
Ulf Ekstrand
ulf.ekstrand@tff.m.se
Ungdomsverksamhet
Ungdomsansvarig
Andreas Green
andreas.green@hotmail.com
0709-72 17 76 U19

Undomskoordinator 5-9 år
Leif Andersson
Leif.Andersson@mvbab.se
0730-78 81 11
Jämställdhetsansvarig
Stefan Jönsson
070-937 47 21

Övriga kontaktuppgifter ungdom
Besök ungdomsportalen och välj ditt lag och kontakt

Evenemangskommitté
Kontaktperson: Peter Kronström
peter.kronstrom@tff.m.se
0701-83 27 02

Mats Cronhag
Tomas Johansson
Lars Ohlsson
Åke Liljeberg
Niklas Olejnik
Christel Holmberg
Kent Öjvindsson
Linda Ziethén