Trelleborgs FF
Östervångsvägen Vångavallen
231 55 Trelleborg
Telefon kansli: 0410-577 80
E-post: info@tff.m.se
Bankgiro: 692-3783
Klubbdirektör
Mattias Kronvall
mattias.kronvall@tff.m.se
0709–18 83 20

Styrelse

Ordförande
Torbjörn Jönsson
tojo@cmm-group.se
Vice Ordförande
Johan Schubert

Övriga styrelseledamöter
Bo Andersson
Katarina Ivholt
Pia Jönsson
Lotta Berséus
Thomas Svensson

Fotbollskommitté

Kontaktperson
Bo Andersson
bot.andersson@hotmail.se

Kontor

Biljetter & årskort
Specifika frågor kring biljetter och årskort:
biljett@tff.m.se
Medlem
Specifika frågor kring medlemskap:
medlem@tff.m.se
Säkerhetsansvarig
Cile Skoog
cile@tff.m.se
CSR-ansvarig | TFF - En kraft i samhället
Stefan Jönsson
stefan.jonsson@tff.m.se
0709-37 47 21
Klubbmedia
Emanuel Ragnar
emanuel.ragnar@tff.m.se
Björn Sandberg
bjorn.sandberg@tff.m.se

Sport

Sportchef Herr / Akademi 15-19 år
Salif Camara Jönsson
salif.camarajonsson@tff.m.se
Sportchef Dam
Johan Bauer
sejbr@hotmail.com
Materialansvarig
Lars Olsson
lars.olsson@tff.m.se
0701-47 46 97
Sportchef 9-14 år
Martin Biärsjö
martin.biarsjo@tff.m.se
Ansvarig 4-8 år
Stefan Jönsson
stefan.jonsson@tff.m.se
Undomskoordinator Pojk 9-14 år
Magnus Björk
magnus.bjork@tff.m.se
Undomskoordinator Flick 9-14 år
Marcus Holmgren
marcus.holmgren@tff.m.se
Undomskoordinator 4-8 år
Leif Andersson
Leif.Andersson@mvbab.se
Ungdomsverksamhet allmänna frågor
tffakademi@tff.m.se
tffungdom@tff.m.se
Ansvarig eSport
Martin Biärsjö
Mika Loimi
esport@tff.m.se
Övriga kontaktuppgifter ungdom
Besök ungdomsportalen och välj ditt lag och kontakt